Naše sheme otkupa i povrata omogućuju nam da našim originalnim PVC podnim pločicama damo drugi život i da stare, rabljene Ecopločice držimo daleko od odlagališta. Isto i za sve ostatke. Recikliramo ih na licu mjesta u našoj ISO14001 akreditiranoj tvornici kako bismo stvorili našu pločicu R500 (recikliranje u zatvorenom krugu). Robustan, dugovječan i napravljen za industriju, R500 ploča je od čvrstog PVC-a cijelom svojom debljinom i može se postaviti preko postojeće vlažne ili oštećene podloge.
- Lako podnosi velika opterećenja od vozila i strojeva
- Izrađeno samo od recikliranih originalnih Ecotiles (sljedivost materijala)
- Otporan na vatru (Bfl-S1)
- Otporan na udarce i kemikalije
- Nastavite s radom dok traje instalacija
- R10 ocjena klizanja i svojstva protiv zamora
- Smanjite buku, vibracije, hladnoću i betonsku prašinu
Nisu sve reciklirane podne pločice jednake
Preuzimamo odgovornost za način na koji nabavljamo, koristimo i recikliramo materijale korištene za izradu naših proizvoda. Od samog početka to znači odgovorno nabavljanje visokokvalitetnog PVC-a i osiguravanje potpune sljedivosti u svim našim podnim pločicama. Jeste li znali da zagađivači i lošiji materijali (često se nalaze u recikliranim pločicama konkurenata) smanjuju sigurnost i tehničke performanse? Pločicu R500 proizvodimo samo mi od recikliranih originalnih Ecotiles. Dakle, možemo jamčiti da će zadržati svoju izvornu kvalitetu i da nikada nećete pronaći neugodne strane materijale unutra koji bi mogli ugroziti vaš pod.
Smanjenje našeg otiska. I vašeg.
Smanjenje otpada i povećanje ponovne upotrebe i recikliranja od ključne je važnosti za očuvanje svjetskih resursa. Uvijek nam je cilj eliminirati otpad na odlagalištima i osigurati da naši proizvodi budu trajni, dugotrajni i ponovno korišteni godinama koje dolaze. Svi Ecotile proizvodi mogu se 100% reciklirati i mogu se postaviti bez ljepila, tako da će korištenje naših originalnih ili recikliranih pločica pomoći vama i vašoj tvrtki da smanjite svoj otisak.